ART-KOW - metaloplastyka wysokiej jakości

Od indywidualnego numeru dla domu, przez ogrodzenie, bramę przesuwną lub dwuskrzydłową, furtkę, balustradę balkonową lub schodową po najbardziej oryginalne zamówienia z metalu - wszystko wykonujemy z najwyższą precyzją i miłością do detali.

Zatrudniamy kowali artystycznych, spawaczy oraz ślusarzy. Realizujemy zlecenia według projektów architektów, własnych pomysłów naszych klientów lub bazując na wzorach, które stworzyliśmy w trakcie 31 lat naszej działalności. Nasze prace można znaleźć oczywiście w Łodzi, ale również w całej Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Norwegii czy USA.


 

Inwestujemy w młodych ludzi

Z przykrością obserwujemy, że tradycja rękodzieła, metaloplastyki i kowalstwa artystycznego zanika w Polsce. Jako autentyczni pasjonaci szukamy i kształcimy chętnych młodych ludzi w tradycjach tego pięknego zawodu i łączymy sztukę kowalską z nowoczesymi technologiami cięcia laserem oraz elementami LED

Pewność w planowaniu

Od lat wspólpracujemy z wieloma architektami i deweloperami

Od nas mogą się Państwo spowdziewać precyzji wykonania, pewności i atrakcyjności cenowej oraz doradztwa w kwestii doboru materiałów lub wykonalności konkretnych rozwiązań konstrukcyjnych

Wykonanie i montaż

Niektóre konstrukcje, szczególnie te skomplikowane, muszą zostać fachowo zamontowane. Z tego powodu dysponujemy siecią monterów, a w razie potrzeby wysyłamy naszych własnych pracowników, aby zamówiony projekt został zrealizowany według wszystkich obowiązujących norm.

W razie pytań, prosimy o kontakt

Mój dom - mój pomysł

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest przy budowie lub renowacji posiadłości spełnienie własnych pomysłów - w ramach określonego budżetu.

Przygotowując ofertę zawsze w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę Państwa pomysł, kalkulujemy jego wykonanie, a następnie w dialogu z Państwem dopasowujemy poszczególne elementy tak, aby zmieścić się w określonym limicie finansowym

Raz a dobrze

Jak kupisz zbyt tanio - to kupisz dwa razy...

Przede wszystkim w obróbce i konserwacji metalu jest ta dewiza bardzo prawdziwa. Doradzamy zawsze, by zabezpieczenie antykorozyjne i powierzchniowe było wysokiej jakości oraz wykonane według obowiązujących norm. My też możemy "jeszcze taniej", ale po kilku latach chcemy być nadal serdecznie witani przez naszych klientów!


Tedeusz Cichocki - kierownik sprzedaży

Dusza naszej firmy

Od początku istnienia firmy Art-Kow Tadeusz jest uosobieniem szarmanckiej życzliwości w stosunku do wszystkich naszych klientów i partnerów, ale również najwyższej znajomości technicznej i rynkowej. Ta właśnie kombinacja nadaje charakter działalności naszej firmy i spowodowała utworzenie firmowej filozofii działania.

Kontakt 508 317 545


Krzysztof Antolak - kierownik produkcji

Doskonałość na hali produkcyjnej

Wieloletnie doświadczenie na produkcji, wrodzona precyzja oraz znakomity zmysł techniczny sprawia, że doskonale prowadzi produkcję naszych ogrodzeń, balustrad, zadaszeń oraz wyszystkich indywidualnych rozwiązań

Kontakt 730 288 807


Jak tworzone będzie moje zamówienie?